Üyelik Seviyesi değiştir

Yoga Anatomy Basics II - Tüm Oturumlar Üyelik seviyesini seçtiniz.

Üyelik ücreti53.00€.

İndirim kuponunuz var mı?


Hesap Bilgileri Zaten bir hesabınız var mı? Giriş Yap

BU ALANI BOŞ BIRAKIN

fatura bilgileri

Ödeme Bilgisi Tüm büyük kredi kartlarını kabul ediyoruz

Wildcard SSL Certificates

Yasal uyarı ve Gizlilik politikası

Bilgi Toplumu Hizmetleri ve Elektronik Ticaret (Ley de Servicios de la Sociedad de la Información y del Comercio Electrónico, “LSSI”) ile ilgili 11 Temmuz tarihli 34/2002 sayılı Kanunun 10. maddesine uygun olarak, bu web sitesinin mülkiyetinde olduğunu onaylıyoruz. :

Sahibinin adı: NEVAL ARAS (en adelante SENSING BODY ACADEMY)

NIE: Y8861789H

Adres: Calle Graciano Alvarez Dorta, 17, Tacoronte, Santa Cruz de Tenerife, 38350

E-posta: info@sensingbodyacademy.com

Kullanım koşulları

Bu web sitesine erişerek, kullanım Koşullarına kayıtsız şartsız bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Bu koşullar, kullanıcılara ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sağlayan web sitesine erişimi ve bu sitenin kullanımını düzenler.

Bu sitenin içeriğinin ticari amaçlarla kullanılması, dağıtılması, dönüştürülmesi veya dolaşımı kesinlikle yasaktır.

SENSING BODY ACADEMY, bu tür eylemlerden veya mevcut bilgilerin kullanılmasından kaynaklanan hiçbir sonuç, hasar veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

Bu web sitesine erişim ve içeriğinin her türlü kullanımı kullanıcının sorumluluğundadır.

Kullanıcı, bu sitenin içeriğini hukuka aykırı amaçlarla, hukuka aykırı veya zararlı bir şekilde kullanmamayı; söz konusu bilgilere zarar vermemek veya kullanılamaz hale getirmemek; veya bu Yasal bildirime aykırı herhangi bir eylemde bulunmak.

SENSING BODY ACADEMY, sunulan hizmetlere ilişkin içeriği uygun gördüğü durumlarda değiştirme ve içeriği güncel tutma hakkını saklı tutar.

SENSING BODY ACADEMY, siteye erişimde herhangi bir kesinti veya hata olmayacağını garanti edemez, ancak bu tür sorunların yaşanmaması için çaba sarf edeceğiz.

Veri koruma politikası

13 Aralık tarihli 15/1999 tarihli Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (Ley Orgánica de Protección de Datos de Carácter Personal, “LOPD”) ve burada belirtilen uygulama yönetmelikleri uyarınca, sağladığınız tüm kişisel bilgiler otomatik bir dosyaya eklenecektir. . Bu dosya SENSING BODY ACADEMY'nin mülkiyetinde ve sorumluluğundadır ve size ürün ve hizmetlerimiz hakkında talep edilen bilgileri vermemizi sağlayacaktır.

Web sitesindeki formları doldurarak, e-posta göndererek veya SENSING BODY ACADEMY'ye herhangi bir soru göndererek, kişisel verilerinizin işlenmesine ve SENSING BODY AKADEMİ tarafından sağlanan ürün ve hizmetler hakkında ticari iletişimler alınmasına izin vermiş olursunuz.

SENSING BODY ACADEMY, web sitesi kullanıcıları tarafından sağlanan kişisel bilgileri daha önce belirtilen amaçlar dışında kullanmayacaktır ve 1720/2007 Kraliyet Kararnamesi ile belirlenen mesleki sırrı saklamayı ve bilgileri korumak için gerekli teknik ve organizasyonel önlemleri sağlamayı taahhüt eder. Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Organik Kanun'un geliştirme yönetmeliği hakkında.

Erişim, düzeltme, iptal veya itiraz haklarınızı, yazılı olarak ve SENSING BODY ACADEMY, Avenida Ciudad de Barcelona 124 3ºD, 28007 Madrid, İspanya adresine gönderilen kimlik belgenizin bir kopyasıyla birlikte kullanabilirsiniz.

Küçüklerin korunması politikası

Bu web sitesindeki formlar aracılığıyla veri sağlayan ve bunların işlenmesini resmi olarak kabul eden herkes 14 yaşından büyük olduğunu beyan eder. 14 yaşından küçüklerin bu portala erişimi ve kullanımı yasaktır.

SENSING BODY ACADEMY, reşit olmayan ve reşit olmayan kişilere, herhangi bir ürün veya hizmeti satın almak veya talep etmek için siteye veri eklemesi durumunda, sorumluluğun yalnızca kendisinin olacağını hatırlatır.

Belirli içerikleri filtreleyerek veya engelleyerek internette gezinmeyi sınırlandıran bilgisayar yazılım programları olduğunu hatırlatırız.

Fikri ve sınai mülkiyet

Ticari markalar, formatlar, grafik tasarımlar, metinler, resimler ve belgeler dahil olmak üzere bu web sitesinde yer alan tüm unsurların fikri ve sınai mülkiyet hakları SENSING BODY ACADEMY'e aittir ve fikri ve sınai mülkiyete ilişkin İspanyol ve uluslararası hukuk kapsamında korunmaktadır.

Bu web sitesinin veya içeriğinin tamamının veya bir kısmının SENSING BODY ACADEMY'nin yazılı izni olmaksızın çoğaltılması kesinlikle yasaktır.

Web sitesine erişim, aksi açıkça belirtilmedikçe, SENSING BODY ACADEMY tarafından söz konusu haklardan herhangi bir şekilde feragat, iletim, lisans veya feragat anlamına gelmez.

Diğer web sitelerine bağlantılar

Bu web sitesinde bulunan bağlantılar, kullanıcılarımıza sunulan bir hizmettir.

Bu web siteleri SENSING BODY ACADEMY tarafından işletilmemekte veya kontrol edilmemektedir. Bu nedenle, SENSING BODY ACADEMY, bu sitelerin içeriğinden sorumlu değildir ve bu yasal uyarı kapsamında değildir. Bu web sitelerine erişirseniz, onların gizlilik politikalarının bizimkinden farklı olabileceğini unutmayın.

Geçerli yasa ve yargı yetkisi

Bu anlaşma İspanya yasalarına tabidir ve bu yasalara göre yorumlanacaktır. Taraflar, bu sözleşmeden kaynaklanan veya bu sözleşmeyle bağlantılı olarak ortaya çıkan tüm ihtilafları Madrid (İspanya) Mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine sunar.


Popüler Kurslarımız

error: İçerik Korumalıdır !!